EVENT-OWNIA 2018/2019

FESTYNY

Czarny Ląd, Dziki Zachód, Cyrk a może szalone laboratorium Minionków?

Każdy festyn/piknik rodzinny jest dla nas bardzo ważny! Profesjonalni animatorzy rozbawią dzieci i dorosłych, przygotują figurki z balonów, pomalują buzie, czy zorganizują pokaz cyrkowy na szczudłach. Do tego zachęcamy do spróbowania kolorowej waty cukrowej, pop-cornu, czy zabawy w najlepsze na dmuchanym zamku!

Zobacz galerię zdjęć

BALIKI

Karnawałowy czy andrzejkowy, balik musi być niezapomnianym przeżyciem pełnym wrażeń. W naszej ofercie znajdą Państwo dwie godziny wspaniałej zabawy przy dźwiękach muzyki, przecież ruch to zdrowie. Madagaskar, Kraina Lodu, Minionki, Superbohaterowie, Księżniczki, wszystko to sprawi, iż każdy balik nabierze odpowiedniego charakteru i pozostanie na długo w pamięci jego małych uczestników!

Zobacz galerię zdjęć

MIKOŁAJKI

Grudzień jest miesiącem przygotowań do świąt i oczekiwaniem dzieci na przybycie specjalnego gościa. Każde dziecko z niecierpliwością wypatruje Świętego Mikołaja. Staruszek musi sprawdzić, czy dzieci były grzeczne, czy znają świąteczne tradycje, znają kolędy. W worku Mikołaja czeka przecież mnóstwo niespodzianek!

Zobacz galerię zdjęć

ZAJĄCZEK I PANI WIOSNA

Pani Wiosna wraz z Zającem przybędą na spotkanie z dziećmi, by pomóc im odnaleźć prezenty, pokicać i wykonać wiosenne porządki w rytm świątecznych utworów muzycznych!

Zobacz galerię zdjęć

PIPI BAWI I UCZY

Nauka z Pippi musi być niezwykle interesująca! To przecież jedna z najbardziej żywiołowych dziewcząt świata, zawsze pełna pomysłów. Wraz ze swoimi przyjaciółmi, pomoże dzieciom zrozumieć problemy związane z ochroną środowiska, pokaże jak dbać o bezpieczeństwo w domu i na wakacjach czy nauczy dzieci udzielania pierwszej pomocy! Tyle pomysłów! Cała Pippi!

Zobacz galerię zdjęć

Chcesz wiedzieć więcej?