Agencja Artystyczna L'Arte w zbogaca kulturalne życie Poznania i Wielkopolski już od dwudziestu lat. Nasza działalność oparta jest na dwóch filarach. Pierwszy z nich – eventy i promocja – to organizacja wydarzeń artystycznych w centrach handlowych, eventy miejskie czy osiedlowe, takie jak tematyczne festyny i pikniki, osiedlowe imprezy kulturalne, koncerty oraz warsztaty dla dzieci. Wśród naszych dotychczasowych osiągnięć znajduje się między innymi stworzenie autorskiego cyklu Staromiejskich Koncertów Jazzowych i Kameralnych oraz współtworzenie Festiwalu Kultury Skandynawskiej NORDISK. Podczas tegorocznych wakacji zorganizowaliśmy Kulturalne Lato AZK, zapewniając mieszkańcom Antoninka, Zielińca i Kobylepola cykl bezpłatnych koncertów, warsztatów, zabaw tanecznych i plenerowego kina. Stale współpracujemy z Wydziałem Kultury i Sztuki Urzędu Miasta Poznania oraz Muzeum Narodowym w Poznaniu.

Drugi filar naszej działalności w całości zadedykowaliśmy organizacji zabaw dla dzieci. Przedszkola, świetlice i szkoły podstawowe odwiedzamy z imprezami takimi jak bale przebierańców, Mikołajki, czy spotkania edukacyjne z Pipi Pończoszanką i jej niezwykłymi gośćmi. Nasi animatorzy wierzą, że zrównoważony rozwój dziecka polega na angażowaniu wszystkich zmysłów i pobudzania ciekawości świata. O tej części naszej działalności, przeczytacie Państwo w zakładce Event-ownia.

Cyklem audycji Muzyczna Lokomotywa uczymy przez zabawę, taniec, śpiew i grę, zabierając naszych małych widzów w niezwykłą podróż. Każdy miesiąc to zupełnie nowa stacja na drodze do odkrywania świata pełnego dźwięków, instrumentów, tajemnic powstawania różnych wydarzeń kulturalnych, a także legend, historii Polski oraz innych krajów. Otwierając ich oczy na otaczający dzieci świat, opowiadamy o nim w taki sposób, by chciały o nim wiedzieć coraz to więcej i więcej. Doświadczony L'Artowy zespół profesjonalnych muzyków i animatorów stanowi rzetelne źródło inspirującej i kreatywnej edukacji, dlatego oddając w nasze ręce swoje pociechy, mogą być Państwo spokojni; ich rozwój jest naszym priorytetem. Opis każdej ze stacji naszej muzycznej podróży znajduje się w zakładce Muzyczna Lokomotywa, do której w imieniu śpiewaczki Pauzy i kompozytora Bemola serdecznie zapraszamy.

Profesjonalna obsługa, wysoki poziom i maksymalne zaangażowanie to nasze znaki rozpoznawcze. Nasza praca to nasza pasja, dlatego do realizacji każdego zadania podchodzimy z uśmiechem, entuzjazmem i dobrą energią. O tym, jak działamy i co proponujemy, przeczytacie Państwo na naszej stronie L'Arte Event i Promocje.

L'Arte oznacza sztukę, a sztuka – jak wiadomo – jest cenniejsza niż złoto. Czym jednak by ono było, gdybyśmy trzymali je tylko dla siebie?

Cokolwiek tworzymy, robimy to dla Was!

Zapraszamy do kontaktu,
Agencja Artystyczna L'Arte